شرکت تیدانا، فعالیت خود را از سال 1390 با هدف ارتقاء کیفیت زندگی معاصر از طریق دستیابی به فضایی مناسب زندگی و کار آغاز نمود. حوزه فعالیت های این شرکت شامل خدمات ذیل می باشد:

 

•    مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسيون داخلی شامل طراحی فضاهای اداری، تجاری، مسکونی و خدماتی.
•    طراحی و ساخت مبلمان اداری شامل  انواع میزهای کار ( مدیریتی، کارمندی، کنفرانس، کانتر منشی و...)،  انواع کمد و کتابخانه اداری، واحدهای کاری  و  میزهای کار گروهی، پارتیشن های مدرن اداری، صندلیهای اداری و... .
•    طراحی و ساخت مبلمان منزل شامل انواع کابینت آشپزخانه، میز تلویزیون، میز تحریر و کتابخانه و ....

 

 

       برای داشتن یک روز خوب و مفید، بهترین راه بودن در مکانی آرام، مناسب و استاندارد است و برای دستیابی به چنین مکانی نیاز به طراحی درست و اصولی فضاهای داخلی است.  در خانه و یا محل کاری که وسایل بر اساس اصول علم دکوراسیون داخلی، طراحی و چیده شده باشند، اشیاء در هارمونی کامل با یکدیگر و همچنین با محیط هستند. ایجاد محیطی زیبا، متفاوت و آرامش بخش با استفاده از عناصر هماهنگ با نوع فعالیت و همچنین استفاده بهینه از فضا، تاثیر بسیاری در بهبود و اعتلای کیفیت کار و زندگی افراد می گذارد. 

      شناخت و دقت در انتخاب مبلمان، رنگ، مصالح، چیدمان و نورپردازی صحیح و...، فقط از ذهن تربیت شده انسانی برمی آید که احساس و تاثیرات عوامل موجود را بشناسد و بتواند از آنها در جهت خلق فضاهای داخلی زیبا و بهینه بهره بگیرد.   اگر درصدد انتخاب مبلمان جدید، بهبود شخصیت دیداری و عملکرد فضای منزل و یا دفتر کار خود هستید، ما به شما کمک می کنیم  تا علاوه بر تامین سلیقه و نیاز خود، به فضایی مناسب زندگی و کار دست یابید.

 

 

      هدف ما ارائه محصولاتی زیبا، مدرن، کارا و با رعایت اصول ارگونومی در طراحی و ساخت و خلق محیط های داخلی ایده آل جهت افزایش کارآیی و بازدهی فعالیتهای روزانه می باشد. برای حرکت در این جهت، با بهره گیری از پشتوانه نرم افزاری و سخت افزاری (ماشین آلات صنعتی)  پیشرفته، توانسته ایم پاسخگوی سلایق مختلف در این زمینه باشیم.  و اما فراتر از همه اینها، بزرگترین سرمایه ما، نیروی انسانی جوان و خلاقی است که تمام توان و استعداد خود را جهت نیل به اهداف شرکت به کار گرفته و تلاش می کند تا به بهترین نحو رضایت کارفرمایان خود را جلب نماید.

 

 

     از مهمترین افتخارات تیم تیدانا، داشتن برخوردی صادقانه، ارائه خدمات شایسته و توجه به اصل مشتری مداری است که منجر به تداوم همکاری با کارفرمایان شده است. از ساخت یک میز تا طراحی کل فضا با شما هستیم.

 

 

 

خیلی کوتاه:
طراحی و اجرای دکوراسيون داخلی .  ساخت مبلمان و پارتيشن اداری ( ميزهای کار، پارتيشن دوجداره، فايلينگ، صندلی اداری ). ساخت کابينت آشپزخانه، کمد و کتابخانه و... |    طراحی و ساخت محصولات سفارشی  بر اساس سلیقه و نیاز مشتریان، علاوه بر عرضه محصولات جاری  |   تامين مبلمان اداری و تجهيز سازمانها، ادارات و شرکتها بر اساس نوع فضاهای کاری و مطابق با نياز کارفرمايان |   تامین یراق آلات و تجهیزات جانبی در زمینه مبلمان منزل و مبلمان اداری |